Silna Inteligentna Specjalizacja „Ekonomia Wody”. Potrzeba zmian czy kontynuacji?

Silna Inteligentna Specjalizacja „Ekonomia Wody”. Potrzeba zmian czy kontynuacji?

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, pt. Silna Inteligenta Specjalizacja „Ekonomia Wody”. Potrzeba zmian czy kontynuacji?, która odbędzie się 20 stycznia 2023 w godzinach 10:00-15:00 w Hotelu Przystań w Olsztynie (sala Fin).

Wydarzenie realizowane jest w ramach inicjatywy pn. WAMA SMART LAB „Ekonomia Wody”, która ma na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego z branż wpisujących się w specjalizację Ekonomia Wody.

W trakcie konferencji wspólnie z wybitnymi specjalistami w dziedzinie szeroko pojętej Ekonomii Wody spróbujemy odnaleźć odpowiedzi na pytania: Czy branżom grozi zapaść czy wręcz przeciwnie? Jakie są trendy, a także szanse i zagrożenia dla gałęzi gospodarki dotyczącej m.in. transportu wodnego, sportów wodnych, produkcji jachtów i łodzi, produkcji maszyn związanych z technologiami wodnymi oraz turbin czy też branży hotelarskiej i odnowy biologicznej.

Podczas konferencji przewidziano również prezentacje rozwiązań technologicznych i kreatywnych inicjatyw, młodych naukowców z regionu. Nie zabraknie informacji o wdrażaniu środków unijnych perspektywy 2014-2020 oraz możliwości rozwoju inteligentnej specjalizacji Ekonomia Wody w oparciu o możliwości jakie dają Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027.

Zaproszenie do udziału przyjęli tacy eksperci jak m. in.: dr Maciej Kawecki, Aldona Kucner, MBA, Aivar Ruukel, prof. dr hab. inż. Krzysztof Gaska. Zapowiada się wydarzenie naszpikowane konkretami, wymianą dobrych praktyk i doświadczeń a także mamy nadzieję, że skutecznym networkigiem.

Wydarzenie zakończy się obiadem i networkingiem, który będzie okazją do rozmów w kuluarach z prelegentami i do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Obowiązuje rejestracja uczestnictwa pod linkiem

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content