Rozwój kompetencji w przedsiębiorstwie – dotacje w obszarze szkoleń i doradztwa-webinarium

Rozwój kompetencji w przedsiębiorstwie – dotacje w obszarze szkoleń i doradztwa-webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne webinarium „Rozwój kompetencji w przedsiębiorstwie – dotacje w obszarze szkoleń i doradztwa” poświęcone informacjom na temat projektów, w ramach których można otrzymać bezzwrotnie wsparcie na różnego rodzaju usługi rozwojowe. Na spotkaniu przedstawione zostaną także wstępne założenia planowanego wsparcia na dostosowanie pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców do zmian w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021–2027”. Webinarium zaplanowano na 30 maja, w godzinach 10.0-11.00.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2014-2020 na adres: lpielblag@warmia.mazury.pl do 27.05.2022 r. (do godz. 12.00) i otrzymanie potwierdzenia mejlowego od organizatora. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 30.05.2022 r.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Rozwiń żagle z Funduszami Europejskimi!

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content