Rozwiń skrzydła ze Scale-up Champions

Rozwiń skrzydła ze Scale-up Champions

Ruszyła druga tura rekrutacji do Programu Gotowości Inwestycyjnej międzynarodowego programu Scale-up Champions, którego liderem jest Poznański Park Technologiczny. Ma on na celu przygotowanie młodych firm do nawiązania współpracy z inwestorami. Aplikować można do 10 stycznia 2021 r.

Trwający trzy do sześciu miesięcy program zawiera m.in. sesje mentoringowe i konsultacje z ekspertami, szkolenia dotyczące rozwoju produktu, modelu biznesowego i finansowego, czy sztuki prezentacji. Zakończy się prezentacją w czasie Demo Day, w którym udział weźmie prawie 70 inwestorów z całej Europy – m.in. SMOK Ventures, Sunfish Partners, Inovo Venture Fund i wiele innych funduszy VC, private equity i aniołów biznesu.

Organizatorzy programu oferują młodym innowacyjnym firmom możliwość wymiany doświadczeń i międzynarodowy networking, a poza tym szansę skalowania swojego biznesu w międzynarodowym środowisku. Mają na to pozwolić partnerzy konsorcjum Scale-up Champions, którymi są, poza Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, Technical University of Denmark, inkubator i akcelerator z Hiszpanii La Salle Technova, czy największy park technologiczny w krajach bałtyckich, Estoński Science Park Tehnopol.

Scale-up Champions potrwa do 2022 roku. Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach programu Horyzont 2020. Do programu start-upy mogą zgłosić się do 10 stycznia.

Poza przygotowaniem do pozyskania inwestora Scale-up Champions oferuje inne ścieżki wsparcia dla start-upów: współpracę z korporacjami oraz program międzynarodowej inkubacji.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem wsparcia finansowego dla rozwijającego się projektu biznesowego Grupa PFR Innowacje zaprasza do skorzystania również z bezpłatnego kursu „Jak pozyskać finansowanie na rozwój firmy?”.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content