Rozwijaj innowacyjne pomysły w sektorze żywności wysokiej jakości z EIT Food

Rozwijaj innowacyjne pomysły w sektorze żywności wysokiej jakości z EIT Food

Platforma EIT Food zaprasza innowatorów działających w branży rolno-spożywczej do dwóch nowych inicjatyw – Test Farms oraz TeamUp.

Test Farms to instrument wsparcia skierowany do młodych firm z innowacyjnym rozwiązaniem rolniczym, które chcą przetestować swoją innowację z rolnikiem.

TeamUp to program skierowany do naukowców/przedsiębiorców pragnących stworzyć holistyczny zespół.

Test Farms

Test Farms to program, którego celem jest przetestowanie w gospodarstwie/na polu rolnika innowacyjnych rozwiązań dla rolnictwa zaproponowanych przez start-upy oraz sprawdzenie zapotrzebowania i ewentualnych usprawnień. EIT Food wspiera proces poprzez znalezienie odpowiedniego gospodarstwa i zainteresowanego rolnika, porady doświadczonych doradców i ekspertów rolniczych w trakcie testów oraz przekazuje grant w wysokości 3000 euro na potrzeby testu.

 

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 kwietnia br.

Aplikuj

Więcej informacji o programie na stronie Test Farms.

TeamUp

TeamUp – podstawą każdego udanego przedsiębiorstwa jest dobrze dobrany zespół profesjonalistów, którzy uzupełniają się doświadczeniem i umiejętnościami. EIT Food łączy zdolnych naukowców z innowacyjnymi pomysłami na poprawę sektora rolno-spożywczego z doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy znają realia rynku i wiedzą jak skomercjalizować obiecującą technologię. Naukowcy i przedsiębiorcy dobierają się w holistyczne zespoły, otrzymują serię szkoleń, dostęp do mentorów i ekspertów z przemysłu oraz 3-miesięczne stypendium aby przetestować pracę razem. Najlepsze zespoły, które zdecydują się kontynuować współpracę mają szansę na dofinansowanie przedsięwzięcia w wys. od 60 do 300 tys. euro.

 

Termin wysyłania zgłoszeń: 18 kwietnia 2021 r.

Aplikuj

Więcej informacji o programie oraz formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie TeamUp.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content