Rusza sezon start-upowy! Weź udział w spotkaniu informacyjnym dot. Platform Startowych

Rusza sezon start-upowy! Weź udział w spotkaniu informacyjnym dot. Platform Startowych

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Chcesz wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Parkami Naukowo- Technologicznymi zapraszają na cykl pięciu spotkań informacyjnych poświęconych omówieniu procesu zakładania start-upu.

Oprócz organizatorów wezmą w nich udział przedstawiciele Platform Startowych oraz firm, które przeszły proces inkubacji. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 marca. Udział jest bezpłatny.

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą założyć go w Polsce Wschodniej. Program ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Od czego należy zacząć? Pierwszym krokiem jest prezentacja pomysłu ekspertom z wybranej Platformy. Po pozytywnej ocenie projektu rozpoczyna się proces inkubacji. Kiedy start-up jest gotowy do wejścia na rynek może ubiegać się o dofinansowania. Konkurs Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej przewiduje bezzwrotne dotacje w wysokości nawet 1 mln zł!

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprezentują założenia konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej i odpowiedzą na pytania uczestników. Przedstawiciel Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego omówi czym jest inkubacja, na jakie wsparcie można liczyć oraz jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu. Swoje doświadczenia z inkubacji na Platformach startowych przedstawi przedstawiciel startu-upu, który przeszedł cały proces.

Spotkanie z udziałem Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego (animatorem platformy Startup Heroes) odbędzie się 20 kwietnia 2021 w godz. 10:00-12.30 w formule on-line. Transmisja prowadzona będzie na poprzez stronę internetową www.parp.gov.pl.

Dowiedź się więcej o Platformie Startup Heroes na stronie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Parku Naukowo Technologicznego w Ełku.

Terminy spotkań:

  • 30.03.2021 z udziałem z Puławskiego Park Naukowo-Technologicznego, animatorem platformy Wschodni Akcelerator Biznesu;
  • 08.04.2021 z udziałem Fundacji OIC Poland, animatorem platformy Unicorn Hub;
  • 09.04.2021 z udziałem Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, animatorem platformy Hub of Talent 2;
  • 20.04.2021 z udziałem Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, animatorem platformy Startup Heroes;

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Zapisz się na spotkanie

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content