Rekrutacja Carpathian Startup Fest 2022

Rekrutacja Carpathian Startup Fest 2022

Trwa nabór do drugiej edycji Carpathian Startup Fest 2022, czyli podkarpackiego festiwalu startupów, który odbędzie się w dniach 13-14 października br. w Rzeszowie, którego Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny jest partnerem. Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym Aeropolis.

Poszukiwane są projekty w fazie pomysłu, startupy krótko funkcjonujące na rynku, a także dążące do wzrostu scaleupów.

Rekrutacja potrwa do 12 sierpnia i polega na wypełnieniu prostego formularza aplikacyjnego, który w dalszym etapie zostanie pogłębiony, a następnie w formie zbiorczego raportu zostanie dostarczony do współpracujących z nami funduszów inwestycyjnych oraz inwestorów.

Wyłonieni finaliści przez kapitułę konkursu w terminie 24-25 września 2022 r. wezmą udział w CAMP CSF.

Piotr Bucki (szkoleniowiec, wykładowca, dziennikarz, coach, manager) podczas dwudniowego szkolenia przygotuje do pitchu inwestorskiego.

Finaliści w formule Demo Day publicznie zaprezentują swoje projekty, co umożliwi im nawiązanie współpracy z inwestorami w formie doradztwa, mentoringu, a nawet zainwestowania środków finansowych. Najlepsi zawalczą o nagrody pieniężne, których łączna pula w tym roku wyniesie 100 000 zł.

Zgłaszając swój projekt do konkursu CSF’22 oraz wypełniając ONE PAGER masz szansę skorzystać ze strefy matchmaking. Zaoferujemy przestrzeń do krótkich spotkań podczas wydarzenia. Matchmaking może być początkiem wspaniałej współpracy!

CSF22 to także doskonała okazja do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących jak:

– Konferencja DeepTech – podczas której poruszone zostaną tematy związane z związane zastosowaniem sztucznej inteligencji

– Scena Inspire – na której wystąpią czołowe postaci polskiego środowiska startupowego

– Strefa Matchmaking – w której spotkasz inwestorów, potencjalnych partnerów, a nawet klientów

– Targi HR/IT – targi pracy branży technologicznej

–  StartupExpo – strefa wystawiennicza dla startupów

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content