Przygotowujesz rozwiązania dla przemysłu? Aplikuj do akceleratora KPT ScaleUp!

Przygotowujesz rozwiązania dla przemysłu? Aplikuj do akceleratora KPT ScaleUp!

Do 3 maja można aplikować do VI edycji programu KPT ScaleUp, największego polskiego akceleratora skierowanego do Przemysłu 4.0. Start-upy biorące udział w akceleratorze mogą otrzymać do 200 tys. zł grantów i wsparcie od największych firm w Polsce.

KPT ScaleUp w tej edycji szuka rozwiązań z takich dziedzin jak produkcja, magazynowanie i logistyka, BHP i ochrona mienia, kontakt z klientem i sprzedaż, a także pozwalających usprawnić procesy biznesowe. Do akceleratora możesz zgłosić się jeśli masz przynajmniej prototyp rozwiązania, a Twoja firma działa na rynku mniej niż 5 lat.

Ważną częścią procesu akceleracji w KPT ScaleUP jest mentoring dużych spółek przemysłowych – w tej edycji są to m.in. PGNiG, Grupa Azoty, Warbud czy Woodward, które poza mentoringiem umożliwiają także na pilotaż rozwiązania bezpośrednio w firmie nim zainteresowanej.

W bieżącej edycji akceleratora wybrane zostanie 10 start-upów. Po przesłaniu aplikacji do programu, zostanie ona poddana analizie przez zespół akceleratora i jego przemysłowych partnerów. Start-upy, które nadeślą propozycje najlepiej odpowiadające na technologiczne wyzwania, zostaną zaproszone do drugiej tury. Podczas niej wezmą udział w wywiadach pogłębionych z potencjalnymi partnerami, opowiadając szczegółowo o własnych industrialnych innowacjach.

Akcelerator KPT ScaleUP jest jednym z 10 akceleratorów uruchomionych w ramach ogólnopolskiej inicjatywy PARP nazwanej ScaleUP. Jej głównym celem jest wsparcie w rozwoju młodych firm. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie Krakowskiego Parku technologicznego  i na fanpage akceleratora na Facebooku.

Informacja pochodzi ze strony internetowej PFR Innowacje

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content