Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców od PFR

Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców od PFR

Skorzystaj z Przewodnika Antykryzysowego dla Przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego napisanego przez ekspertów Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju.

Dowiedz się jak w praktyce skorzystać z rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej, co Grupa PFR może zrobić dla Ciebie i Twojej firmy oraz jak prowadzić firmę w dobie pandemii.

Tarcza Antykryzysowa to program rządu, który ma ochronić firmy i pracowników przed skutkami epidemii koronawirusa. To dziesiątki konkretnych rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm.

Dzięki nim do przedsiębiorców może trafić w najbliższym czasie dodatkowo ok. 30 mld zł (zarówno w formie wsparcia jak i zwolnienia z danin publicznych).

POBIERZ PRZEWODNIK

Warto zapoznać się z nimi przed podjęciem decyzji o ewentualnym zwolnieniu pracownika, która w dłuższym okresie czasu może okazać się niekorzystna skutkując brakiem wykwalifikowanych rąk do pracy. Przykładowo dzięki objęciu go przestojem ekonomicznym czy obniżeniu mu wymiaru czasu pracy można przez klika najbliższych miesięcy obniżyć koszty zatrudnienia nawet o 60-80%.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content