Polsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT

Polsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z ukraińskimi firmami 8 października 2020 r. Wydarzenie adresowane jest do firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży IT, w tym do firm outsourcingowych, dostawców oprogramowania, rozwiązań dla sektora finansowego czy e-commerce, technologii IoT, sztucznej inteligencji i in.

Giełda kooperacyjna online to seria dwustronnych, wcześniej umówionych spotkań, które odbędą się przez internet, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Spotkania potrwają 20 minut, a do udziału w nich nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Jak to działa?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu online (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!).
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 8 października 2020 r., na tej samej stronie, na której dokonujecie rejestracji na wydarzenie, odbędą się umówione spotkania online. Abyście mogli uczestniczyć w spotkaniach online, musicie się upewnić, że Wasz komputer posiada mikrofon i, opcjonalnie, kamerę internetową. Wymagania sprzętowe opisane zostały na stronie wydarzenia.

Koszty:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak wziąć udział?

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Informacji nt. spotkań b2b udzielają przedstawiciele PARP:

Oleksandra Perepelytsia, oleksandra_perepelytsia@parp.gov.pl
Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Polsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT zostaną zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Wzrost konkurencyjności ukraińskich regionów oraz rozwój polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej” finansowanego ze środków programu „Polskiej Pomocy Rozwojowej” Ministerstwa Spraw Zagranicznych i realizowanego we współpracy Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content