Polish Challenge Fund – grant na realizację innowacyjnych projektów

Polish Challenge Fund – grant na realizację innowacyjnych projektów

Portal Branżowego Programu Promocji dla sektora IT/ICT w imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym programowi Polish Challenge Fund. W ramach programu istnieje możliwość ubiegania się o grant na realizację innowacyjnych projektów.

Inicjatywa, realizowana w ramach programu „Polska Pomoc”, adresowana jest do polskich firm, ośrodków naukowo-badawczych i instytutów rozwojowych, aktywnych w sektorach zielonych technologii i/lub technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

 

Podmioty te mogą się ubiegać o granty w wysokości do 40 tys. USD na realizację innowacyjnych projektów z obszaru ICT i/lub zielonych technologii na terenie Ukrainy i Białorusi.

Od ogłoszenia konkursu na stronie internetowej UNDP zainteresowane podmioty będą miały 40 dni na złożenie wniosku w języku angielskim. Realizacja projektu powinna zostać zakończona do końca listopada 2020 r. Od podmiotów, które wygrają konkurs, wymagany będzie wkład finansowy lub rzeczowy w wysokości 20% wartości projektu.

Więcej informacji o na stronie: https://www.polskapomoc.gov.pl/Polski,Challenge,Fund,3098.html

Termin spotkania:

26 lutego br. (środa), godz. 10:00-11:30, w siedzibie MSZ przy ul. Krywulta 2 w Warszawie (sala 016 na parterze) zostanie zorganizowane spotkanie informacyjne dla podmiotów zainteresowanych udziałem w programie.

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłaszać do 21 lutego br. pod adresem: katarzyna.rozeslaniec@undp.org

Informacja pochodzi ze strony internetowej Branżowego Programu Promocji dla sektora IT/ICT

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content