Poland Business Week – szansa dla innowacyjnych firm z Warmii i Mazur

Poland Business Week – szansa dla innowacyjnych firm z Warmii i Mazur

Polska Agencja Inwestycji i Handlu w imieniu Ambasady RP w Seulu zaprasza do udziału w wirtualnym wydarzeniu „Poland Business Week” mającym na celu promocję polskich firm z sektorów nowoczesnych technologii w Korei Południowej. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Seulu i odbędzie się w dniach 13-17 września 2021 r.

Przedsięwzięcie ma na celu promocję polskich przedsiębiorców oraz ułatwienie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Korei Południowej.

W 2021 r. wydarzenie skupi się na promocji polskich firm działających w następujących sektorach:

  • jachty i łodzie,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • drony,
  • fintech,
  • gry.

W ramach wydarzenia powstanie dedykowana strona internetowa, dzięki której koreańskie firmy, stowarzyszenia importerów, izby handlowe oraz inne instytucje będą mogły zapoznać się z informacjami na temat działalności polskich firm zainteresowanych wejściem na rynek koreański z każdego z ww. sektorów oraz ofertą polskich firm reprezentujących dany sektor. Informacje o firmach pojawią się na stronie internetowej w języku angielskim i koreańskim.

Ambasada dokona tłumaczenia prezentacji firm na język koreański we własnym zakresie. Informacje na temat konkretnych sektorów będą publikowane stopniowo, jeden sektor na dzień na przestrzeni tygodnia i będą dostępne dla zainteresowanych podmiotów koreańskich do momentu rozpoczęcia w przyszłym roku kolejnej edycji wydarzenia, z możliwością edycji w przypadku zmian.

PAIH prosi o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: seul.businessweek@msz.gov.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 18 lipca 2021 r.

W przypadku dużego zainteresowania udziałem w wydarzeniu, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników. W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować się z Ambasadą RP w Seulu pod adresem: seul.businessweek@msz.gov.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content