Ostatnie dni na udział w ankiecie nt. pożyczek w przyszłej perspektywie finansowej!

Ostatnie dni na udział w ankiecie nt. pożyczek w przyszłej perspektywie finansowej!

W ramach perspektywy finansowej 2021-2027 Komisja Europejska oczekuje istotnego zwiększenia zarówno wartości, jak i obszarów zastosowania instrumentów finansowych jako alternatywy dotychczasowych dotacji bezzwrotnych. Na poziomie krajowym i regionalnym zakłada, że wsparcie oferowane przedsiębiorcom będzie miało postać głównie pożyczek.

Bądź współtwórcą rozwiązań dla firm z Warmii i Mazur! Weź udział w krótkim badaniu online!

Obecnie w ramach RPO WiM 2014-2020 pożyczki, poręczenia i wejścia kapitałowe dla przedsiębiorców z regionu oferuje osiem instytucji finansowych: Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka, Działdowska Agencja Rozwoju S.A, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A, Fundacja Rozwoju Regionu Łukta, Nidzicka Fundacja Rozwoju „Nida”, Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Warmińsko-Mazurski Fundusz „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. w Działdowie, Brave Seed Fund Sp. z o.o. Do grudnia 2020 roku podpisano już 1023 umowy, a do warmińsko-mazurskich firm trafiło aż 212 740 000 PLN.

Ankieta – ma pomóc rozpoznać i dostosować formy wsparcia przedsiębiorstw do potrzeb, planów i potencjału firm z województwa warmińsko-mazurskiego w przyszłej perspektywie finansowej.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie zaledwie kilka minut.

Raport przedstawiający analizę wyników ankiet będzie udostępniony po kontakcie z Państwa strony za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na Platformie Przedsiębiorczości: https://biznes.warmia.mazury.pl/kontakt/

Obserwuj nasz nowy profil na Linkedin i bądź na bieżąco z tym co dzieje się w obszarze przedsiębiorczości, nie tylko na Warmii i Mazurach!

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content