Negocjacje na rynkach zagranicznych – szkolenie i konsultacje indywidualne w CIiTT

Negocjacje na rynkach zagranicznych – szkolenie i konsultacje indywidualne w CIiTT

Centrum Innowacji i Transferu technologii UWM w Olsztynie zaprasza na szkolenie „Negocjacje i obrona ceny na rynkach zagranicznych”. Podczas szkolenia przedsiębiorcy z Warmii i Mazur dowiedzą się m.in. jak przygotować się do negocjacji na różnych rynkach zagranicznych, jak przeprowadzić proces sprzedaży, by mieć przewagę w negocjacjach, jak dobrać styl, strategię i techniki negocjacji do zagranicznego kontrahenta, jak rozpoznać triki, manipulacje negocjacyjne oraz umiejętnie na nie reagować.

Szkolenie odbędzie się 26 marca 2020 r. (czwartek) w Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie, ul. Prawocheńskiego 9.

Dzień później, 27.03.2020 r. CIiTT zaprasza na indywidualne konsultacje eksportowe w zakresie negocjacji, sprzedaży oraz kontraktów międzynarodowych.

Szkolenie i konsultacje indywidualne poprowadzi pan Grzegorz Bratek, który posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych. Prowadził negocjacje w ponad 30 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych. Był odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych.

Udział w szkoleniu i konsultacjach indywidualnych jest bezpłatny.

By wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line.

Zgłoszenia można przesyłać do 23.03.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie.

Agenda spotkania

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content