Międzynarodowa giełda kooperacyjna online dla branży motoryzacyjnej – Automotive.Buyer&Supplier

Międzynarodowa giełda kooperacyjna online dla branży motoryzacyjnej – Automotive.Buyer&Supplier

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla firm z łańcucha dostaw branży motoryzacyjnej, która odbędzie się w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2020 r.

Będzie to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań online między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów.

Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm z łańcucha dostaw branży motoryzacyjnej, zarówno kupców jak i dostawców.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online na stronie głównej giełdy. Macie na to czas do 28 listopada 2020 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Pamiętajcie, że katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!
  • W dniach 30 listopada-1 grudnia 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

 

Więcej informacji nt. spotkań udziela przedstawiciel PARP – Sławomir Biedermann, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl oraz na stronie głównej wydarzenia.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content