Międzynarodowa giełda kooperacyjna online dla branży IT. Tylko 5 dni na zgłoszenie!

Międzynarodowa giełda kooperacyjna online dla branży IT. Tylko 5 dni na zgłoszenie!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji IT/ICT oraz projektu Enterprise Europe Network (EEN), planuje w II kwartale 2021 r. zorganizować międzynarodową giełdę kooperacyjną online (spotkania b2b) dla przedsiębiorców z branży IT/ICT.

Do udziału w wydarzeniu planowane jest zaproszenie jak najszerszego grona przedsiębiorców z całej Europy, a także spoza kontynentu, którzy są zainteresowani nawiązaniem kontaktów biznesowych z firmami z Polski działającymi w branży IT/ICT.

Udział w giełdzie będzie bezpłatny, a cały proces rejestracji, jak również późniejszych spotkań odbędzie się online za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej.

Firmy wstępnie zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesłanie potwierdzenia drogą elektroniczną na adres slawomir_biedermann@parp.gov.pl, najpóźniej do 25 stycznia 2021 r. W mailu wystarczy podać nazwę firmy i informację, że jest się zainteresowanym udziałem w spotkaniach b2b dla branży IT organizowanych przez PARP.

Organizacja giełdy kooperacyjnej uzależniona jest od zainteresowania udziałem polskich firm w tym wydarzeniu.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content