„Media społecznościowe w biznesie – kurs zaawansowany” PARP

„Media społecznościowe w biznesie – kurs zaawansowany” PARP

Akademia PARP oferuje dwa kursy o różnym poziomie zaawansowania, które mają na celu pomoc zrozumieć kursantom specyfikę mediów społecznościowych. Kurs na poziomie podstawowym (I stopnia) – Media społecznościowe w biznesie – jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przygodę z działaniami marketingowymi w obszarze social media. Kurs ten jest drugim najpopularniejszym kursem online w Akademii PARP. Więcej informacji na temat samego kursu i możliwości zapisu na niego znajdziesz tutaj.

Kurs zaawansowany jest kontynuacją (uzupełnieniem) kursu z poziomu podstawowego (I stopnia) i został stworzony z myślą o osobach, które już dysponują wiedzą z kursu podstawowego oraz chcą umiejętnie wykorzystać potencjał portali społecznościowych w kontekście poprawy wizerunku i reklamy swojej firmy w Internecie.

Dzięki udziałowi kursie zaawansowanym Media społecznościowe, dowiesz się:

  • Czym są media społecznościowe?
  • Jak wykorzystać media społecznościowe w sprzedaży usług/produktów?
  • Jak utrzymać dobry wizerunek firmy?
  • Jak pozyskać nowych klientów dzięki sile social mediów?
  • Jak poradzić sobie w sytuacji kryzysowej?
  • Jakie są metody reklamowania firmy w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe – kurs zaawansowany ukaże się już 21 października 2020 r. na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat tego kursu znajdziesz tutaj.

źródło: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/64687:nowy-kurs-akademii-parp-media-spolecznosciowe-w-biznesie-kurs-zaawansowany

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content