Jak zdobyć klienta zagranicznego w dobie pandemii (17.11.20)

Jak zdobyć klienta zagranicznego w dobie pandemii (17.11.20)

Czym jest skuteczny prospecting? Jak zdobyć klienta zagranicznego w dzisiejszych czasach? Swoją wiedzą dzielić się z będzie Adam Górecki, wykładowca MBA, trener sprzedaży i zarządzania sprzedażą.

Podczas szkolenia poznacie:
1.    Narzędzia do pozyskania informacji o rynkach i konkurentach międzynarodowych.
2.    Możliwości budowania wizerunku poprzez uczestnictwo w rozmowach b2b (on-line i stacjonarnych) oraz za pomocą portalu LinkedIn.
3.    Strategie prospectingu (B2B, B2C).
4.    Sposoby budowania skutecznej oferty eksportowej (tworzenie oferty, budowanie wiarygodności oferty, skuteczne dotarcie do partnera biznesowego,  zdobywanie i wykorzystanie referencji).
5.    Gdzie znaleźć najlepszych agentów i dystrybutorów zagranicznych w zależności od branży?
6.    Jak pozyskać kupców w sieciach handlowych w zależności od specyfiki sieci?

Kiedy?
17 listopada w godzinach 10.00 -13.00.  Zarejestrowani uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają od link do szkolenia.

Obowiązuje rejestracja na szkolenie poprzez formularz zgłoszeniowy (zgłoszenia do 15 listopada). Liczba miejsc ograniczona.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie uczestnictwa. Udział bezpłatny.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014-2020 oraz ze środków budżet państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

źródło: http://ciitt.uwm.edu.pl/node/258

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content