Marzysz o własnym biznesie? Kolejne spotkania inspiracyjne w ramach Startup Heroes!

Marzysz o własnym biznesie? Kolejne spotkania inspiracyjne w ramach Startup Heroes!

Jeśli marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jak znaleźć pomysł na dochodowy biznes? Weź udział w warsztatach Platformy Startowej Startup Heroes i zdobądź niezbędna wiedzę!

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Startup Academy zapraszają na kolejną serię bezpłatnych warsztatów inspiracyjnych, które mają nie tylko zainspirować i zmotywować do działania, ale także dostarczyć wiedzę na tematy ważne przy rozpoczynaniu przygody z własnym biznesem.

Na każdym ze spotkań dowiesz się jak możesz aplikować do Startup Heroes oraz jak zdobyć 1 000 000 zł na rozwój swojego projektu!

Tematy poszczególnych warsztatów i ich terminy:

  • Skąd wziąć pomysł na biznes? – 08.04.2021 godz. 16:00-19:00
  • Jak testować pomysł na biznes? – 22.04.2021 godz. 16:00-19:00
  • Jak zrozumieć klienta? – 06.05.2021 godz. 16:00-19:00
  • Jak zaprezentować swój pomysł na biznes? – 20.05.2021 godz. 16:00-19:00

Jeśli nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jak znaleźć pomysł na dochodowy biznes? Weź udział w warsztatach i zdobądź niezbędna wiedzę! Podczas warsztatów dowiesz się jak szukać pomysłu na biznes, jak czerpać inspiracje z firm działających już na rynku. Poznasz narzędzia i techniki, które pomogą znaleźć Ci nowy sposób na życie!

Następnie zdobędziesz wiedzę jak przetestować swój pomysł, jak pozyskać klientów oraz prezentować swój projekt przed inwestorami!

Zapisz się na warsztaty:

Warsztaty odbędą się w formule online, udział jest całkowicie bezpłatny.

Prowadzący:

Michał Misztal – Ekspert platformy startowej Startup Heroes, Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Informacja pochodzi ze strony FB wydarzenia Warsztaty inspiracyjne Startup Heroes

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content