Konkurs „Inwestycja z perspektywą”

Konkurs „Inwestycja z perspektywą”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Inwestycja z perspektywą” organizowanym przez Serwis Samorządowy PAP. Zapraszamy do głosowania na najpotrzebniejsze i najciekawsze – słowem najlepsze! – inwestycje samorządowe dofinansowane z Funduszy Europejskich. Konkurs wygrają te projekty, które uzyskają największą liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców zgłaszającego samorządu. Zapraszamy do głosowania na projekty realizowane na terenie Warmii i Mazur!

Głosowanie konkursowe będzie trwało od godz. 10.00 w środę 1 lutego do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców*. Laureaci zostaną ogłoszeni w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie (ul. Bracka 6/8).

Trzy inwestycje z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 187 projektów zrealizowanych z dofinansowaniem unijnym przez jednostki samorządu terytorialnego ze wszystkich województw. Jak zagłosować? Lista projektów dostępna jest TUTAJ – wystarczy znaleźć ten właściwy i kliknąć! Organizator dopuszcza wielokrotne głosowanie!

*według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny

Informacja pochodzi ze strony organizatora.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content