Konferencja PARP dla firm z sektora usług rozwojowych

Konferencja PARP dla firm z sektora usług rozwojowych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji poświęconej rynkowi usług rozwojowych. Wydarzenie skierowane przede wszystkim do firm szkoleniowo-doradczych odbędzie się w formule on-line w czwartek 28 stycznia w godz. 10.00-16.00.

Podczas spotkania pod tytułem „7 życzeń dla sektora usług rozwojowych” zaprezentowane zostaną nowości w Bazie Usług Rozwojowych oraz oferta PARP dla tego sektora. Zaproszeni eksperci przedstawią nowe, skuteczne formy szkoleń i marketingu, tajniki analizy danych w biznesie szkoleniowym, innowacyjne trendy na rynku szkoleniowym, a także sposoby na to jak zachować optymizm.

Będzie to duża dawka wiedzy o aktualnych trendach, ale też okazja dla usługodawców do zapoznania się z serwisem BUR i podjęcia decyzji o rejestracji. W ten sposób firmy szkoleniowe i doradcze mogą zyskać dodatkową możliwość dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnych zainteresowanychmówi Aleksandra Berg-Koza, kierownik Sekcji Komunikacji i Rozwoju Systemu Bazy Usług Rozwojowych w PARP.

AGENDA

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali eksperci z zakresu edukacji i rozwoju. Wśród prelegentów są m.in.: Janina Bąk, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku; Aleksandra Berg-Koza, PARP; Jowita Michalska, founder & CEO of Digital University, Singularity University Warsaw Chapter Ambassador; Wojciech Bizub, marketer & CEO agencji WBIZNES; Marek Hyla, pionier e-learningu w Polsce; Sławomir Łais, twórca aplikacji wspierających uczenie i rozwój ludzi (computrain.pl, learningbattlecards.com); Sebastian Kotow, psycholog zarządzania, przedsiębiorca i wykładowca akademicki.

Zapraszamy przedstawicieli rynku usług rozwojowych na inspirujące wystąpienia, które pomogą w tym niezwykle trudnym czasie spojrzeć na nowo na swoją działalność i poszukać dla siebie miejsca na rynku usług rozwojowych – podkreśla Aleksandra Berg-Koza.

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników, w którym nagrodą będą bezpłatne warsztaty pt. „Zbuduj swój roczny plan marketingowy w 12-tu krokach”.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content