Konferencja – Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję polskich firm

Konferencja – Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję polskich firm

Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zapraszają na konferencję „Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję polskich firm”, która odbędzie się 11 marca 2020 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju. W wydarzeniu wezmą również udział eksperci Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz PAIH.

Do udziału w konferencji szczególnie zaprasza się przedsiębiorstwa zainteresowane rozwojem ekspansji na rynek niemiecki. Szczególnie poprzez wykorzystanie możliwości, jakie dają fuzje i przejęcia.

W czasie konferencji przedstawione zostaną instrumenty wsparcia takich inwestycji, zarówno ze strony polskiej, jak i niemieckiej. A także praktyczne informacje dotyczące działalności na niemieckim rynku. Przewiduje się, że uczestnikami spotkania będą też przedstawiciele polskich firm, które działają w Niemczech. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami w kwestii fuzji i przejęć na rynku niemieckim.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz umieszczony na stronie MR. Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się w sali pod kopułą w gmachu Ministerstwa Rozwoju przy Placu Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie w godz. 11.00 – 14.30. Z uwagi na procedury bezpieczeństwa należy przybyć na godz. 10.00.

Agenda konferencji

Informacja pochodzi ze strony internetowej Ministerstwa Rozwoju.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content