Konferencja BUR „Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych”

Konferencja BUR „Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych”

Już 9 marca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje szóstą konferencję dla firm szkoleniowo-doradczych w ramach projektu Bazy Usług Rozwojowych – wiodącej platformy z ofertą szkoleń, studiów, warsztatów i kursów, także z dofinansowaniem. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00 w formule on-line. 

Według organizatorów konferencja to najlepsze miejsce do rozmowy o rozwoju sektora firm szkoleniowo-doradczych, o edukacji przyszłości i nowych możliwościach, jakie stwarza współczesna technologia.

W sprawach najważniejszych dla rynku usług głos zabiorą najlepsi eksperci i praktycy. Wśród polecanych tematów znajdą się m.in. jak skutecznie projektować usługę rozwojową, jak zbudować własną markę swojej firmy, aby zaistnieć na rynku. Zaplanowano dyskusję o tym jak uczyć w czasach, w których wszystko się zmienia, jak przygotować się do zmiany i jak podołać wyzwaniu jakim jest obecność 4 pokoleń na rynku pracy. O tym kto wystąpi podczas konferencji, korzyściach wynikających z udziału w tym wydarzeniu oraz o celach przyświecających organizatorom spotkania opowiada zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach PARP Aleksandra Berg-Koza.

„Poszukamy odpowiedzi na pytania, jak dziś skutecznie prowadzić firmę branży usług rozwojowych, aby osiągnąć sukces. Zastanowimy się, czy lepiej posiadać wiedzę, czy wiedzieć jak i gdzie szukać. Zweryfikujemy, co zachęca, a co zniechęca do zdobywania wiedzy. Wskażemy, jak przygotować ofertę odpowiednią dla wszystkich obecnych na rynku pracy pokoleń oraz w jaki sposób wyróżnić się na rynku, co decyduje o odniesieniu sukcesu, jak można skrócić drogę na szczyt. Powiemy też jakich narzędzi i możliwości branża może oczekiwać od nas, od PARP, między innymi za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych. W trakcie konferencji nie zabraknie też rozmowy na temat projektów, które będą realizowane przez PARP w ramach nowego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego w nowej perspektywie finansowej 2021-2027. Będziemy mówić o projektach, które zostaną uruchomione już w tym roku. Powiemy o Akademii Menadżera HR, której celem jest wsparcie przedsiębiorstw w zakresie wyzwań wynikających ze zmian demograficznych na rynku pracy. Przybliżymy założenia projektu dotyczącego pozyskania know-how, skierowanego do dostawców usług szkoleniowo-doradczych. Porozmawiamy także o wsparciu przedsiębiorstw w zakresie dostosowanie się do zmian i radzenie sobie w trudnościach.”

Udział w konferencji jest możliwy po zarejestrowaniu się na wydarzenie poprzez formularz dostępny na stronie PARP.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content