Już w piątek! Konferencja IS Drewno i Meblarstwo!

Już w piątek! Konferencja IS Drewno i Meblarstwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Inteligentnej Specjalizacji „Drewno i Meblarstwo”, pt. Automatyzacja, robotyzacja i sztuczna inteligencja. Wzmocnienie potencjału Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo, która odbędzie się 13 października 2023 w godzinach 10:00-15:00 w Hotelu Omega w Olsztynie.

Wydarzenie realizowane jest w ramach inicjatywy pn. WAMA SMART LAB „Drewno i Meblarstwo”, która ma na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego z branż wpisujących się w specjalizację Drewno i Meblarstwo, a więc: przetwórstwo i sprzedaż drewna, produkcja mebli, sprzedaż produktów drzewno-meblarskich, usługi projektowe, naprawa i konserwacja, produkcja wyrobów stolarskich oraz związane z nimi nauka i otoczenie biznesowe.

Zbliżający się koniec roku jest czasem podsumowań i planów, w związku z czym na październikowej konferencji Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo sprawdzimy jakie cele i efekty zostały osiągnięte w ramach inicjatywy WaMa SmartLab „Drewno i Meblarstwo” przyjrzymy się perspektywom rozwoju branż drzewno-meblarskich, porozmawiamy o współpracy, zajmiemy się takimi zagadnieniami jak cyfryzacja leśnictwa, Industry 5.0 czy cyberbezpieczeństwo.

Całe wydarzenie zakończy się panelem dyskusyjnym, na którym eksperci będą rozmawiać o szansach i zagrożeniach rozwoju Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo. Za moderację całego wydarzenia odpowiedzialna będzie prof. nadz. Joanna Hołub-Iwan. Po konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na obiad, który będzie doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami oraz do nawiązania relacji między uczestnikami.

Wciąż można dołączyć do wydarzenia stacjonarnie, prosimy o rejestrację poprzez stronę

Wydarzenie będzie również transmitowane online za pośrednictwem You Tube.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content