Już dziś o godz. 10:00 spotkanie informacyjne w ramach Startup Heroes z udziałem Olsztyńskiego PN-T

Już dziś o godz. 10:00 spotkanie informacyjne w ramach Startup Heroes z udziałem Olsztyńskiego PN-T

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Chcesz wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Olsztyńskim Parkiem Naukowo- Technologicznym zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone omówieniu procesu zakładania start-upu i składania wniosku w ramach Startup Heroes.

Udział jest bezpłatny.

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą założyć go w Polsce Wschodniej. Program ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Od czego należy zacząć? Pierwszym krokiem jest prezentacja pomysłu ekspertom z wybranej Platformy. Po pozytywnej ocenie projektu rozpoczyna się proces inkubacji. Kiedy start-up jest gotowy do wejścia na rynek może ubiegać się o dofinansowania. Konkurs Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej przewiduje bezzwrotne dotacje w wysokości nawet 1 mln zł!

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprezentują założenia konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej i odpowiedzą na pytania uczestników. Swoje doświadczenia z inkubacji na Platformach startowych przedstawi przedstawiciel startu-upu, który przeszedł cały proces.

Spotkanie z udziałem Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego (animatorem platformy Startup Heroes) odbędzie się 20 kwietnia 2021 w godz. 10:00-12.30 w formule on-line. Transmisja prowadzona będzie na poprzez stronę internetową www.parp.gov.pl.

Dowiedź się więcej o Platformie Startup Heroes na stronie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Parku Naukowo Technologicznego w Ełku.

Program spotkania

10:00 – 10:10 Przywitanie uczestników oraz otwarcie spotkania

10:10 – 10:15 Prezentacja animacji nt Platform Startowych

10:15 – 10:30 Prezentacja Platformy Startowej – Olsztyński Park-Naukowo Technologiczny, animator platformy Startup Heroes poruszone zostaną kwestie tego, czym jest inkubacja, na jakie wsparcie można liczyć, oraz jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu Beata Mędrek-Żegota, Specjalista ds. promocji, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

10:30 – 10:50 Prezentacja PARP – omówienie II etapu projektu 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, tj. konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej Karolina Kazimierczak, Departament Rozwoju Startupów, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

10:50 – 11:05 Wystąpienie przedsiębiorcy z regionu – proces inkubacji z punktu widzenia startupu

Karol Kaszubski, Zielona Grupa Sp. z o.o.

11:05 – 11:30 Sesja pytań i odpowiedzi

Beata Mędrek-Żegota, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Karolina Kazimierczak, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Karol Kaszubski, Zielona Grupa Sp. z o.o.

Zapisz się na spotkanie

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content