Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia dla e-commerce

Jak pozyskać klientów do sklepu internetowego? Dobre praktyki i narzędzia dla e-commerce

Planujesz sprzedaż w internecie? Sprzedajesz ale poszukujesz nowych rozwiązań? Chcesz podkręcić sprzedaż na wyższy poziom? Już 13 kwietnia o godz. 11 rozpocznie się bezpłatne szkolenie z e-commerce w ramach projektu Firmy Jutra.

firmy jutra

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wraz  z Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się jakie narzędzia i dobre praktyki przybliżą twój sklep do osiągania najlepszych wyników sprzedaży.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
  • w jaki sposób przygotować stronę sklepu na odwiedziny użytkowników;
  • w jaki sposób zadbać o widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania;
  • jak reklamować ofertę sklepu w wyszukiwarce i od czego najlepiej zacząć;
  • jak promować sklep w oparciu o media społecznościowe;
  • jak analizować dane i optymalizować działania związane ze sprzedażą.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. Dowiesz się dzięki niemu, w jaki sposób przygotować sklep internetowy i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Szkolenie poprowadzi Sebastian Skórski – działa w internecie już od 2000 roku. Jako nastolatek prowadził bloga, potem portal muzyczny w sieci. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy – chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia i webinary. Od 2017 roku związany programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content