Jak i gdzie znaleźć finansowanie dla Twojej firmy – nowy kurs on-line na startup.pfr.pl!

Jak i gdzie znaleźć finansowanie dla Twojej firmy – nowy kurs on-line na startup.pfr.pl!

Szukasz finansowania na rozwój Twojego projektu? Weź udział w bezpłatnym kursie on-line „Jak pozyskać finansowanie na rozwój biznesu?” na startup.pfr.pl. Przed Tobą duża dawka praktycznej wiedzy na temat budowania relacji inwestorskich od najlepszych ekspertów rynkowych – przedstawicieli PFR Ventures, EY, funduszu Speed Up Group, SMOK Ventures oraz kancelarii LAWMORE!

Zapoznaj się z nowym kursem na startup.pfr.pl, dzięki któremu bez trudu zdobędziesz pierwsze finansowanie dla swojego start-upu!  

Tym razem PFR przygotował szkolenie składające się z aż 11 lekcji z największymi ekspertami rynkowymi.

W tworzeniu ścieżki wzięli udział m.in.:

 • Rozalia Urbanek – Dyrektor Inwestycyjny w PFR Ventures, odpowiedzialna za program PFR Otwarte Innowacje,
 • Krzysztof Witkowski – Associate Partner EY i EYnovation Leader, który prowadzi projekty z obszaru usług audytorskich, wsparcia transakcyjnego oraz doradztwa biznesowego również w zakresie zarządzania innowacjami,
 • Kuba Dudek – odpowiedzialny za analizę biznesową wybranych projektów i prowadzenie procesów inwestycyjnych w funduszu SpeedUp Group,
 • Diana Koziarska – Partner w SMOK Ventures. Współzałożycielka programu pre-akceleracyjnego ReaktorX.
 • Monika Synoradzka – prezes zarządu Huge Thing, wspólnie z zespołem HT jest odpowiedzialna za rozwój firmy w obszarze akceleracji start-upów i działań mających na celu wspieranie firm i rządu we współpracy z start-upami,
 • Paula Pul – Partner Zarządzający w kancelarii LAWMORE. Od 2013 r. doradza start-upom i inwestorom przy inwestycjach na niepublicznym rynku kapitałowym.

Dzięki przystępnie przekazanej wiedzy już w kilka godzin opanujesz podstawy budowania relacji inwestorskich. Będziesz uczyć się na realnych przykładach dokumentach inwestycyjnych i modelach finansowych, w tym dowiesz się:

 • gdzie szukać inwestora i jak zwrócić na siebie jego uwagę;
 • jak przygotować się do spotkania z funduszem VC;
 • jak stworzyć model finansowy;
 • jak zaprezentować swój projekt z najlepszej strony oraz
 • jak negocjować zapisy umowy inwestycyjnej.

Kurs jest całkowicie bezpłatny – po założeniu konta na portalu, będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów i treści. Po każdym module tematycznym czeka Cię mały sprawdzian wiedzy, a na koniec – test, po którego zdaniu otrzymasz certyfikat, potwierdzający zdobyte przez Ciebie umiejętności.

Nie wahaj się i zapoznaj się z kursem już dziś! Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na to, że Twoje przyszłe rozmowy z inwestorem zakończą się owocną współpracą.

KURS

Informacja pochodzi ze strony internetowej Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content