Fundusze Europejskie na założenie przedsiębiorstwa w powiecie iławskim

Fundusze Europejskie na założenie przedsiębiorstwa w powiecie iławskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu wraz z Inkubatorem Technologicznym w Iławie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej – powiat iławski”.

Spotkanie odbędzie się 10 marca 2020 r. od 10:00 do 12:30 w Inkubatorze Technologicznym w Iławie, ul. Andersa 12.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lpielblag@warmia.mazury.pl do 6 marca 2020 r. do godz. 14:00 i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora (potwierdzenia będą wysyłane po zakończeniu rekrutacji).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu

tel.: (55) 620-09-13/14/16

e-mail: lpielblag@warmia.mazury.pl

Formularz zgłoszeniowy i Agenda dostępne na stronie internetowej RPO WiM 2014-2020

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content