Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP – webinarium

Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP – webinarium

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt. :„Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP”, które odbędzie się 4 marca 2021 r.

10 lutego 2021 r. Parlament Europejski stworzył ramy prawne pod unijny Fundusz Odbudowy. Najprawdopodobniej pierwsze wypłaty ruszą już latem. Biorąc udział w webinarium, uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z Funduszu.

W programie webinarium m.in.:

  • Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju, czyli nowy plan dla Europy: założenia, cele i zasady.
  • MŚP w nowych Europejskich Funduszach Inwestycyjnych: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Fundusz Spójności i Europejski Fundusz Społeczny Plus.
  • Umowa partnerstwa 2021-2027: jaki kształt dla systemu wdrażania funduszy europejskich z punktu widzenia MŚP.
  • Keypoints w nowej perspektywie finansowej: praktyczny wymiar przygotowania projektu.

Wydarzenie poprowadzą dr Aleksandra Borowicz oraz dr Anna Masłoń-Oracz.

Aleksandra Borowicz specjalizuje się w szkoleniach w zakresie planowania i realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych. Jest adiunktem w Katedrze Polityki Transportowej i Integracji Gospodarczej Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2019 roku ekspert sieci TeamEurope przy Komisji Europejskiej.

Anna Masłoń-Oracz jest pełnomocnikiem Rektora Szkoły Głównej Handlowej ds. Afryki. Autorka wykładów i szkoleń z zarządzania strategicznego oraz projektów Unii Europejskiej, które prowadzi na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Azja). Specjalizuje się w tematyce polityki gospodarczej, projektów Unii Europejskiej i ekonomii rozwoju państw.

Kiedy?

4 marca br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte, bezpłatne i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się player na kanale Youtube PARP, w którym obejrzysz materiał.

Organizatorem wydarzenia jest PARP w ramach działań Enterprise Europe Network.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content