Cykl webinariów dla startupów (luty 2022)

Cykl webinariów dla startupów (luty 2022)

Weź udział w 3 bezpłatnych seminariach organizowanych przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku, które pozwolą Ci dobrze przygotować się do bycia startupem oraz do prezentacji swojego pomysłu przed ekspertami Startup Heroes !!

Uczestnictwo w platformie STARTUP HEROES prowadzonej przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku oraz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny to niecodzienna szansa na pozyskanie 1 mln zł na rozwój Twojego startupowego pomysłu !

 

Pierwsze seminarium 18 lutego (piątek) pomoże Ci przygotować idealny model biznesowy Twojego startupu.

Kliknij i zapisz się

Spotkanie poprowadzi Pan Michał Bartoszewicz – Inwestor, przedsiębiorca od kilkunastu lat tworzący nieszablonowe biznesy. Właściciel dwóch firm działających na rynku mediów: czasopisma lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group.

Drugie seminarium 22 lutego (wtorek) pomoże Ci skutecznie sprzedać swój pomysł inwestorowi, a także ekspertowi oceniającemu wnioski w platformie SUH

Kliknij i zapisz się

Trzecie seminarium 25 lutego (piątek) wyposaży cię w wiedzę na jakich zasadach księgowych, podatkowych i prawnych funkcjonują spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce (obligatoryjnie do założenia w platformie SUH)

Kliknij i zapisz się

Więcej informacji na:

Ruszają bezpłatne seminaria online Startup Heroes.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content