Coworking w Elbląskim Parku Technologicznym!

Coworking w Elbląskim Parku Technologicznym!

Serdecznie zapraszamy we wtorek 30 stycznia o godz. 9:00 na uroczyste otwarcie nowej oferty Elbląskiego Parku Technologicznego – Strefy Coworkingu EPT. Strefa Coworkingu EPT to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Jej główne atuty to inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Strefy coworkingowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób pracujących zdalnie, przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

W nowocześnie urządzonych pomieszczeniach w Elbląskim Parku Technologicznym znajdują się stanowiska do pracy oraz miejsce do relaksu. Dla wszystkich osób pracujących w strefie zapewniamy dostęp do Internetu, komputera, skanera, kopiarki i drukarki. Przestrzeń jest dostępna 24/7 po wcześniejszej rezerwacji stanowiska pracy. Ceny rozpoczynają się już od 4 zł za godzinę.

Jeśli cenisz sobie elastyczne godziny pracy oraz możliwość wynajęcia stanowiska na krótki okres czasu bez długoterminowych zobowiązań, coworking będzie doskonałym rozwiązaniem.

EPT oferuje coworking w kreatywnym otoczeniu z przyjemną atmosferą i dobrą kawą. Nasz coworking ma wszystko, czego potrzebujesz, aby móc pracować wydajnie, a jednocześnie masz możliwość tworzenia nowych sieci kontaktów i nowej wiedzy. Bycie częścią naszej przestrzeni coworkingowej daje szanse na poznanie osób, które chcą się zainspirować i wspólnie rozwijać!

Otoczenie oferuje dynamiczne biurka i różne miejsca do pracy, salon z miejscami do siedzenia, szybkie Wi-Fi i kawę. Jeśli chcesz siedzieć w spokoju, możesz usiąść w jednej z naszych dźwiękoszczelnych kabin biurowych. Wspólnie tworzymy miejsce, w którym możesz wynająć miejsce na dzień lub dłuższy okres czasu w zależności od potrzeb. Dysponujemy infrastrukturą technologiczną umożliwiającą prowadzenie spotkań online.

Więcej szczegółów na stronie internetowej EPT oraz pod numerem telefonu 55 239 34 67.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content