Chcesz rozwinąć swój pomysł w innowacyjny produkt lub usługę? Złóż wniosek do konkursu Startup Heroes!

Chcesz rozwinąć swój pomysł w innowacyjny produkt lub usługę? Złóż wniosek do konkursu Startup Heroes!

Jeśli masz świetny pomysł na biznes, smykałkę przedsiębiorcy, otwarty umysł i chcesz przejść od planów do działania – to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Założeniem projektu jest stworzenie warunków dla rozwoju start-up’ów i skomercjalizowanie ich pomysłów. W ramach projektu STARTUP HEROES uruchomiono pakiet usług eksperckich m. in. z zakresu prawa, ochrony patentowej i marketingu. Każdy start-up będzie miał swojego opiekuna, nadzorującego właściwy przebieg inkubacji.

Celem projektu jest stworzenie na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego korzystnych warunków dla powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w obszarze ICT, Ekoenergetyki oraz Produkcji żywności, poprzez realizację w okresie 01.01.2019 – 31.08.2023, profesjonalnego programu inkubacji start-up’ów, mającego na celu wspieranie przedsiębiorczych osób w obszarze poszukiwania powtarzalnego, skalowalnego i rentownego modelu biznesowego. Obecnie trwa nabór do ostatniej rundy aplikacji Pomysłów – termin aplikowania do 31.10.2022 r., inkubacja rozpocznie się 1.01.2023 r. i potrwa pół roku, czyli do końca czerwca 2023 r. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content