Bezpłatne szkolenie i konsultacje indywidualne w zakresie negocjacji i obrony ceny

Bezpłatne szkolenie i konsultacje indywidualne w zakresie negocjacji i obrony ceny

Masz wartościowy produkt lub usługę, ale ciężko Ci obronić zakładaną cenę? Chcesz współpracować z partnerami zagranicznymi, ale nie wiesz jak negocjować, by odnieść sukces?

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców z Warmii i Mazur na szkolenie „Negocjacje i obrona ceny na rynkach zagranicznych”.

Podczas szkolenia dowiecie się m.in. jak przygotować się do rozmów na różnych rynkach zagranicznych, jak przeprowadzić proces sprzedaży, by mieć przewagę w negocjacjach, jak dobrać styl, strategię i techniki negocjacji do zagranicznego kontrahenta, jak rozpoznać triki, manipulacje negocjacyjne oraz umiejętnie na nie reagować.

Szkolenie odbędzie się 6 października 2020 (wtorek) w formie on-line. Zarejestrowani uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają link do szkolenia.

Dzień później, 7 października 2020 (środa) CIiTT zaprasza na indywidualne konsultacje eksportowe w zakresie negocjacji, sprzedaży oraz kontraktów międzynarodowych. Konsultacje odbędą się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii na ul. Prawocheńskiego 2 (Kortowo).

Szkolenie i konsultacje indywidualne poprowadzi Grzegorz Bratek, który posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych. Prowadził negocjacje w ponad 30 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych. Był odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych.

Udział w szkoleniu i konsultacjach indywidualnych jest bezpłatny.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia możliwe tylko do 02.10.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie i konsultacje indywidualne organizowane są w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014-2020 oraz ze środków budżet państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

Program szkolenia

Informacja pochodzi ze strony internetowej Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content