Bądź współtwórcą Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022!

Bądź współtwórcą Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022!

Znamy już termin tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2022. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 października, w formule hybrydowej – stacjonarnie oraz online. Czasu jest sporo, ale już dziś zachęcamy do zgłaszania swoich projektów realizowanych ze wsparciem funduszy europejskich!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

DOFE to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu lokalnych koordynatorów z Urzędów Marszałkowskich. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. Dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność przedsięwzięć zrealizowanych z pomocą unijnych środków. DOFE to wyjątkowa okazja, aby wypromować swoje działania i wymienić się doświadczeniami z innymi Beneficjentami.

Nie wahaj się – zgłoś swój projekt!

Jeżeli otrzymałeś dofinansowanie z UE na realizację projektu, przyłącz się do wspólnego świętowania – otwórz swoją siedzibę, udostępnij za darmo bądź ze zniżką to, co oferujesz na co dzień albo stwórz całkiem nową ofertę. Relacje z najciekawszych projektów zostaną pokazane na stronie: www.dniotwarte.eu oraz w mediach społecznościowych.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2022 roku pod adresem konferencjarpo@warmia.mazury.pl lub https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas-formularz.

Pamiętaj, DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

#EUinmyregion 

Informacja pochodzi ze strony.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content