AHK Industrial Suppliers Forum 2020 – szansa dla dostawców z całej Europy

AHK Industrial Suppliers Forum 2020 – szansa dla dostawców z całej Europy

Aktualne uwarunkowania na rynkach światowych wymuszają nowe modele struktur biznesu i łańcuchów dostaw. Dotyczy to w szczególności przemysłu niemieckiego, silnie uzależnionego od dostawców z innych krajów. Po doświadczeniach z epidemią ponad 2/3 firm niemieckich rozważa zmianę kierunków pozyskiwania produktów i usług.

Wyniki ankiety przeprowadzonej w maju 2020 przez Niemieckie Stowarzyszenie Izb Przemysłowo-Handlowych (DIHK) wskazują, że 59% przedsiębiorstw przemysłowych poszukuje nowych dostawców w krajach europejskich. Dla dostawców z Europy stwarza to zupełnie nowe perspektywy.

AHK Industrial Suppliers Forum to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa 13 Niemieckich Izb Zagranicznych (AHK), rozumianych jako oficjalne przedstawicielstwa tamtejszej gospodarki na rynkach lokalnych, reprezentujących w sumie 16 krajów: Austrię, Bułgarię, Chorwację, Czechy, Estonię, Hiszpanię, Litwę, Łotwę, Mołdawię, Norwegię, Portugalię, Rumunię, Słowację, Słowenię, Włochy oraz Polskę.

Ponad 200 wystawców z ww. krajów zaprezentuje dnia 19 listopada 2020 swoje produkty i usługi dedykowane firmom przemysłowym, które przy minimalnym nakładzie czasu i zerowych kosztach będą miały możliwość poznania nowych dostawców. Reprezentowane branże to:

  • Dostawcy dla branży budowy maszyn
  • Przetwórstwo metali i tworzyw
  • Komponenty elektroniczne dla przemysłu
  • Produkty techniczne dla przemysłu
  • Automatyzacja
  • Rozwiązania IT dla przemysłu
  • Pozostałe produkty dla przemysłu

Do odwiedzenia AHK Industrial Suppliers Forum 2020 zapraszane są  europejskie przedsiębiorstwa przemysłowe.

Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość rozbudowania sieci dostawców.

Udział odwiedzających jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.ahk-isf.com, gdzie znajduje się też aktualna lista wystawców. Zapewniamy możliwość bezpośredniego kontaktu z wystawcami poprzez wideorozmowy oraz chat na stoiskach.

Ze względu na międzynarodowy charakter wydarzenia, jego językiem będzie język angielski.

REJESTRACJA

 

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska)

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content