Spotkanie na temat wsparcia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań od Innovation Coach

Spotkanie na temat wsparcia we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań od Innovation Coach

Już w najbliższy czwartek spotkanie organizowane przez Innovation Coach, zapisz się już dziś.  

Szukasz sposobu na wdrożenie innowacji w swojej firmie? Chcesz rozpocząć działalność badawczo-rozwojową, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w ostatnim przed wakacjami otwartym wydarzeniu Innovation Coach i dowiedz się jak to zrobić!

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 czerwca o godz. 10.00 w formule on-line na platformie Click Meeting, udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Podczas wydarzenia przedstawiciel Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej przedstawi aktualną ofertę Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, a także plany przyszłego wsparcia innowacji, w tym możliwości w ramach instrumentu REACT-EU wspierający mikro, małe i średnie firmy w przeciwdziałaniu skutkom pandemii COVID-19. Komisja Europejska wyraziła zgodę na koncepcję wykorzystania prawie 1,4 mld zł na ten cel.

REJESTRACJA

Agenda spotkania:

10.00-10.10 Otwarcie wydarzenia – Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Centrum Projektów Badawczych UE IPPT PAN

10.10-11.00 Instrument STEP i aktualna oferta POIR oraz plany dotyczące przyszłego programu wsparcia innowacji; Instrument REACT-EU – Patrycja Zeszutek, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

11.00-11.30 Prezentacja Innovation Coach – Aleksandra Kapłon, Centrum Projektów Badawczych UE IPPT PAN

11.30-12.15 Success Stories II edycji Innovation Coach

12.15-12.45 Prezentacja oferty Polskiego Funduszu Rozwoju dla przedsiębiorstw – Eliza Kruczkowska, Polski Fundusz Rozwoju

12.45-13.00 Sesja Q&A i zakończenie spotkania

Informacja pochodzi ze strony internetowej Innovation Coach

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content