Weź udział w Forum Finansowania MMŚP 8 lipca 2021 r.

Weź udział w Forum Finansowania MMŚP 8 lipca 2021 r.

Związek Banków Polskich wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej zapraszają 8 lipca br. na godz. 10:00 do udziału w Forum Finansowania MMŚP “Dostęp przedsiębiorców do kredytu w okresie wychodzenia z pandemii”.

Celem konferencji jest wspólna analiza i zaprezentowanie aktualnej i kompleksowej informacji nt. dostępu przedsiębiorców do kredytu i innych usług finansowych, w tym omówienie nowych uwarunkowań regulacyjnych oraz planowanych instrumentów publicznego wsparcia finansowania zewnętrznego dla biznesu. 

Tegoroczne Forum jest edycją szczególną, tak jak szczególny jest rok 2021 – czas pandemii, ale również rozpoczęcie etapu wychodzenia z wprowadzonych ograniczeń zarówno w życiu społecznym jak i gospodarczym, co skutkuje koniecznością umożliwienia uzyskania nowych instrumentów dla rozwoju gospodarczego.

Podczas forum przedstawiony zostanie najnowszy raport o stanie rynku kredytowego oraz możliwe będzie uzyskanie indywidualnych konsultacji z ekspertami instytucji finansowych i publicznych. Spotkanie będzie zarówno okazją do poznania oferty finansowej oraz najnowszych programów wsparcia jak i dyskusji oraz wymiany doświadczeń w zakresie rozwoju finansowania MŚP.

Do udziału w Forum zaproszone zostały banki, instytucje okołobankowe, organizacje przedsiębiorców oraz kluczowe instytucje publiczne dla rynku finansowego z obszaru MŚP. Organizatorzy liczą, że konferencja zgromadzi wielu uczestników rynku, w tym także innowatorów, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji otoczenia biznesu i pro biznesowych środków masowego przekazu.

Udział w charakterze prelegentów potwierdzili już pierwsi prezesi banków, organizacji przedsiębiorców, ośrodków badawczych, kierownictw kluczowych dla biznesu resortów i agencji rządowych.

Podczas spotkania przedstawione zostaną bloki tematyczne z zakresu m.in.:

  • Dostęp do kredytu u schyłku pandemii
  • Klimat regulacyjny a dostęp do kredytu w erze odbudowy
  • Jak wesprzeć dostęp usług finansowych po pandemii?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

REJESTRACJA

Informacja pochodzi ze strony internetowej Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content