Sprzedawaj treścią – o strategii w content marketingu

Sprzedawaj treścią – o strategii w content marketingu

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na szkolenie pn. Sprzedawaj treścią – o strategii w content marketingu. Szkolenie odbędzie się w formule online 15 marca 2023 roku w godzinach 11.00-12.30. Aby uczestniczyć w szkoleniu należy dokonać rejestracji.

firmy jutra
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się jak rozwinąć biznes dzięki wartościowym treściom.
W trakcie spotkania dowiesz się:
● czym jest content marketing;
● jak zaplanować strategię content marketingową;
● jak wybrać grupę docelową;
● jak dopasować kanały komunikacji w zależności od wybranej grupy docelowej;
● jak analizować skuteczność działań content marketingowych.
Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować swój biznes i o co zadbać aby zwiększyć szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów.
Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/836426-16kopia1/
Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć biznes za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapisz się już dziś!
Expert Google:
Jakub Machała
Doradca Google w programie Firmy Jutra
Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych. Lubi dobrą muzykę, dobrą literaturę i dobrych ludzi.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content