Specustawa funduszowa a programy PARP – webinarium

Specustawa funduszowa a programy PARP – webinarium

„Tarcza antykryzysowa” to pakiet rozwiązań, których celem jest łagodzenie negatywnych skutków koronawirusa na gospodarkę. Elementem Tarczy są instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców, którzy ucierpieli na skutek pandemii.

Podczas cyklu webinariów pt. „Finansowanie i doradztwo Grupy PFR” eksperci m.in. z Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu, PARP, KUKE, PAIH czy Polskiego Funduszu Rozwoju omówią dostępne instrumenty finansowe i doradcze, z których mogą skorzystać firmy w tym trudnym czasie.

analiza rynku

Webinarium „Specustawa funduszowa – ułatwienia w programach PARP” pozwoli na omówienie udogodnień w programach Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wnioskodawcy znajdą odpowiedzieć na pytania dotyczące m.in.:

  • przedłużenia terminów na złożenie wniosku o dofinansowanie,
  • przedłużenia terminów na dostarczenie przez wnioskodawców uzupełnień, dodatkowych dokumentów, czy dokumentów niezbędnych do podpisania umowy,
  • ułatwieniach w procedurze odwoławczej.

Natomiast beneficjenci dowiedzą się o korzystnych zmianach PARP w zakresie realizacji projektów czy weryfikacji i rozliczań wniosków o płatność.

Webinarium odbędzie się w czwartek 7 maja br. o godz. 11:00. W spotkaniu weźmie udział Tomasz Modzolewski, ekspert z Departamentu Koordynacji Wdrażania Programów w PARP.

Zapisz się na webinarium

W ramach spotkania przewidziana jest sesja pytań do eksperta i odpowiedzi. PARP zachęca do zadawania pytań poprzez formularz rejestracyjny.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content