Serwis internetowy o Tarczy Antykryzysowej już działa

Serwis internetowy o Tarczy Antykryzysowej już działa

Tarcza Antykryzysowa to pakiet rozwiązań, który pomoże polskim firmom i ich pracownikom w przejściu przez kryzys wywołany pandemią koronawirusa suchą nogą.

Informacje o wszystkich narzędziach, jakie oferuje Tarcza, i sposobach wnioskowania o pomoc znaleźć można na uruchomionej właśnie stronie internetowej: www.gov.pl/TarczaAntykryzysowa. 2 kwietnia ruszy także infolinia dla przedsiębiorców.

www.gov.pl/TarczaAntykryzysowa

Przede wszystkim klienci

Strona została zbudowana w ten sposób, aby każdy klient mógł w szybki sposób znaleźć dedykowane dla siebie narzędzie. Pakiet ustaw proponuje rozwiązania dla różnych grup społecznych – dlatego to z myślą o nich została zaprojektowana architektura informacji i ścieżka dojścia do poszczególnych produktów.

Informacje i produkty znajdą łatwo m.in.:

  • przedsiębiorcy,
  • pracownicy,
  • organizacje społeczne i instytucje kultury,
  • samorządy,
  • rolnicy,
  • a także przedstawiciele poszczególnych branż – transportowej, budowlanej, turystycznej.

Infolinia i FAQ

Komu przysługuje wsparcie, na czym polega, w jakim zakresie jest przyznawane? Odpowiedzi na te i inne pytania zostały umieszczone w zakładce „Pytania i odpowiedzi”, która będzie na bieżąco uzupełniana.

2 kwietnia ruszyła także infolinia dla przedsiębiorców. Oprócz tego wszyscy użytkownicy strony będą mogli zadawać pytania poprzez ankietę wbudowaną w stronę w zakładce „Pytania i odpowiedzi”.

Z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie produktów, strona będzie cały czas ewoluowała.

Informacja pochodzi z strony internetowej gov.pl

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content