Seminarium on-line “Zarządzanie ryzykiem walutowym w obrocie międzynarodowym w erze pandemii”

Seminarium on-line “Zarządzanie ryzykiem walutowym w obrocie międzynarodowym w erze pandemii”

Ośrodek Enterprise Europe Network przy WMARR S.A. w Olsztynie oraz DMK Sp. z o. o. zapraszają na bezpłatne seminarium on-line ”ZARZĄDZANIE RYZYKIEM WALUTOWYM W OBROCIE MIĘDZYNARODOWYM W ERZE PANDEMII – Zamykanie portfela zabezpieczeń bez fizycznej dostawy waluty”.

Zbliża się końcówka 2020 roku…..W ciągu ostatnich 25 lat, aż 24 razy w grudniu złoty był bardzo silny! Należy przyjąć założenie, że obecny rok nie będzie wyjątkiem od tej reguły, i że pod koniec roku kurs EUR/PLN będzie kilkanaście groszy, może nawet kilkadziesiąt groszy niższy, niż w czasie jesiennych szczytów. Warto wiedzieć zawczasu, jak wykorzystać taką sezonowość kursu złotego i umiejętnie wykorzystać posiadane transakcje zabezpieczające, chroniące przed umocnieniem złotego.

O tym wszystkim opowie Jacek Maliszewski – główny ekonomista DMK Sp. z o.o.  Ośrodek Enterprise Europe Network przy WMARR S.A. w Olsztynie oraz DMK Sp. z o. o. zapraszają wszystkich przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego.

Seminarium odbędzie się w dniu 7 grudnia 2020, na platformie Webex.

Zgłoszenia do 6 grudnia 2020 r. na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

program seminarium

formularz zgłoszeniowy

Projekt Enterprise Europe Network East Poland współfinansowany jest przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014-2020 oraz ze środków budżet państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content