Ruszyła 5 edycja Startup Challenge!

Ruszyła 5 edycja Startup Challenge!

Weź udział w piątej edycji konkursu Start-up Challenge. Jeśli znajdziesz się wśród grona finalistów, zaprezentujesz swój projekt podczas European Tech and Start-up Days, 2-4 września 2020 r. i zyskasz szansę zainteresowania swoim rozwiązaniem przedstawicieli międzynarodowych firm oraz pozyskania wartościowych mentorów.

European Start-up Days to motor napędowy dla młodych spółek, które wchodzą na rynek. Konkurs Start-up Challenge już po raz piąty odbędzie się w jego ramach i towarzyszyć będzie XII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach.

Zgłoś się do konkursu do 6 lipca, jeśli Twoja firma nie funkcjonuje na rynku dłużej niż pięć lat i rozwija innowacyjny produkt w jednej z sześciu kategorii branżowych:

  • new industry (przemysł 4.0, robotyka, automatyzacja, systemy produkcji, nowe materiały, przemysł kosmiczny);
  • environment (ochrona środowiska: technologie dla klimatu, ekologiczne uprawy, smart energy, wykorzystanie surowców, przetwórstwo odpadów);
  • tradition & modernity (przemysł tradycyjny, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo);
  • health & biotechnology (medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia);
  • business processes (zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR);
  • client & lifestyle (handel, customer experience, e-commerce, fintech, edutech, gaming, sport, przemysł czasu wolnego).

Co daje udział w Start-up Challenge?

European Start-up Days stało się jednym z najciekawszych wydarzeń łączących innowacyjny biznes z przedsiębiorcami, inwestorami i ekspertami będącymi uczestnikami Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To jedyna taka okazja, aby pozyskać inwestora, partnera biznesowego spośród tysięcy przedsiębiorców z kapitałem, gotowych inwestować w innowacyjne pomysły, mieć swoje 5 minut w mediach i wyróżnić się w social mediach.

Wydarzenie to jest okazją do pozyskania partnera biznesowego oraz inwestora spośród uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego, a także szansą na przyciągnięcie uwagi mediów oraz wsparcie ekspertów i mentorów.

Zgłoś się do konkursu do 6 lipca br. za pomocą formularza, znajdującego się na dedykowanej stronie

Informacja pochodzi ze strony internetowej Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content