Przetargi federalne dla USA i NATO – nowe możliwości dla Twojej firmy

Przetargi federalne dla USA i NATO – nowe możliwości dla Twojej firmy

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na spotkanie online z ekspertami TELERED i Atlantic Contract: „Przetargi federalne dla USA i NATO – nowe możliwości dla Twojej firmy”.

Polska stoi obecnie przed szansą na długotrwałe zacieśnienie strategicznej współpracy militarno-gospodarczej z USA w ramach partnerstwa zwanego „wschodnią flanką NATO”. Zatwierdzony przez Kongres USA budżet wspierający tą inicjatywę to ponad 7,5 mld. USD w 2020 roku. Są to kontrakty dla firm cywilnych w obszarach nie związanych z wydatkami zbrojeniowymi.

Podczas spotkania eksperci TELERED – Rafał Rodziewicz i Atlantic Contract – Piotr Widomski, przekażą niezbędne informacje na temat możliwości przystąpienia polskich firm spoza branży zbrojeniowej do przetargów.

Ich wiedza poparta jest sukcesami w pozyskiwaniu takich zamówień. Jako jedyni na rynku polskim w sposób kompleksowy realizują zadania zmierzające do uzyskania dla swoich klientów statusu oficjalnych dostawców US Army i pozostałych państw członków oraz sojuszników NATO. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa z zakresu dostępu do informacji niejawnych, cyberbezpieczeństwa nadanych przez Departament Obrony USA!

KIEDY?:

Poniedziałek 22 czerwca 2020 r., godz. 10.00

Szkolenie poprzez platformę ZOOM

Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, nazwę firmy, e-mail do kontaktu należy przesłać do dnia 22 czerwca br. do godz. 08.00 na adres: biuro@izba.lodz.pl.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Portalu Promocji Eksportu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content