Program EIT Food Grow – zdywersyfikuj i zwiększ dochody gospodarstwa

Program EIT Food Grow – zdywersyfikuj i zwiększ dochody gospodarstwa

Jesteś rolnikiem, który chce zdywersyfikować swój dochód i profil produkcji swojego gospodarstwa? Dołącz do programu EIT Food Grow, który pozwoli Ci zdobyć wiedzę, jak zyskownie uprawiać pradawne zboża, zioła oraz rośliny lecznicze w Polsce.

EIT Food zaprasza do udziału w warsztatach, które odbędą się w dniach 28-29 września 2020 on-line – LINK

W trakcie warsztatu będziesz miał możliwość współpracy z zespołem, który będzie pracował nad szansą na rozwój nowego profilu działalności w twoim gospodarstwie. Zespół ten będzie prezentował wypracowany wraz z Tobą pomysł na biznes 21 listopada. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 EUR na wdrożenie pomysłu biznesowego w życie we współpracy z rolnikami uczestniczącymi w programie.

Co zyskasz, biorąc udział w warsztatach?

  • Udział w warsztatach EIT Food Grow da Ci dostęp do potencjalnych rynków dla Twoich upraw, dzięki temu, że partnerami programu są spółki spożywcze działające na rynku produktów zbożowych.
  • Będziesz mieć też możliwość nawiązania kontaktów i współpracy z innymi rolnikami o podobnych zainteresowaniach.
  • Dzięki seminariom poznasz najważniejsze aktualnie trendy i innowacje w sektorze spożywczym, takie jak: pradawne zboża, rośliny lecznicze i aromatyczne oraz ich technologiczne i rynkowe perspektywy.
  • Seminaria biznesowe zapewnią Ci najnowszą wiedzę z tematów takich jak monitorowanie upraw i cyfrowe wsparcie uprawy roślin oraz ewolucja modeli biznesowych dla rolnictwa na obszarach wiejskich.
  • Dodatkowo, wspomagając zespoły młodych ludzi w pracy nad dywersyfikacją profilu Twojego gospodarstwa, zwiększysz innowacyjność polskiego rolnictwa!

Zarejestruj się na warsztaty 

Co to jest EIT Food?

EIT Food to część Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii – instytucji UE, której zadaniem jest stworzenie w Europie środowiska sprzyjającego innowacyjności i przedsiębiorczości i zmniejszenie innowacyjnego dystansu Europy względem najbardziej rozwiniętych krajów świata.
EIT Food tworzą uczelnie, jednostki naukowe i przedsiębiorstwa m.in.: Uniwersytet Cambridge, Uniwersytet Techniczny w Monachium, firmy Robert Bosch, Nestlé, PepsiCo, Siemens i Sodexo, a w Polsce m. in. koncern Maspex oraz Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content