Porozmawiajmy o trendach w branży budowlanej

Porozmawiajmy o trendach w branży budowlanej

W imieniu Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Olsztynie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o trendach”, tym razem spotkanie networkingowe poświęcone będzie branży budowlanej, a o najnowszych trendach opowie Piotr Wasyluk. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższy czwartek, 27 października 2022 r. w godzinach 9:00 – 11:00, w Kortowie, ul. Prawocheńskiego 9.

Celem spotkań networkingowych jest przede wszystkim sieciowanie czyli zwiększenie sieci kontaktów, możliwość porozmawiania o problemach, wyzwaniach czy nowych projektach z firmami z tej samej branży, a zatem z kimś kto rozumie Cię najlepiej.

Organizatorom zależy, żeby te spotkania dały uczestnikom coś więcej, wartość dodaną w postaci ciekawych informacji czy przydatnej wiedzy. Z obserwacji i rozmów z klientami wynika, że obecna niestabilna sytuacja na świecie (pandemia, wojna) sprawiła, że przedsiębiorcy zaczęli się mocno koncentrować na „tu i teraz”. Warto im pokazać, że ważne jest również to co przed nami i stąd trendy jako temat przewodni spotkań.

Piotr Wasyluk z firmy WASYLUK Projektowanie Kreatywne (jeden z autorów kierunku studiów „Analiza i kreowanie trendów” na UWM) specjalnie na potrzeby tego cyklu spotkań przeprowadzi analizę a następnie zapozna uczestników z aktualnymi trendami – zarówno tymi globalnymi wpływającymi pośrednio na branże jak i tymi dotyczącymi ściśle konkretnych sektorów biznesu.

Plan spotkania:
– przywitanie, parę słów o Centrum Innowacji i Transferu Technologii
– prezentacja uczestników – 2 minuty dla każdego
– trendy branżowe i globalne // WASYLUK Projektowanie Kreatywne
– otwarta dyskusja: Czy globalne trendy są odczuwalne przez firmy z naszego regionu? Czy śledzenie trendów się opłaca? Jak z trendami radzą sobie nasze lokalne firmy? Gdzie szukać informacji o trendach?
– podziękowania, nieformalne rozmowy przy kawie

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego – ilość miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny a wydarzenie organizujemy w ramach działań sieci Enterprise Europe Network.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content