Polskie Mosty Technologiczne – wsparcie Twojej firmy w procesie internacjonalizacji

Polskie Mosty Technologiczne – wsparcie Twojej firmy w procesie internacjonalizacji

Polska Agencja Inwestycji Handlu zaprasza do udziału w projekcie Polskie Mosty Technologiczne, który ma na celu wsparcie innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w wypracowaniu strategii wejścia na zagraniczne rynki.

Maksymalna wysokość grantu dla jednego beneficjenta programu może wynieść 200 tys. zł. Projekt będzie realizowany w formule pomocy de minimis i współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Celem projektu jest wsparcie Twojej firmy w procesie internacjonalizacji poprzez zaoferowanie wysokiej jakości usług doradczo-szkoleniowych. Twoja innowacyjna usługa, produkt czy technologia wsparta zostanie wypracowaną strategią ekspansji na wybrany rynek.

Jeśli marzysz o ekspansji zagranicznej do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Meksyku, Wietnamu, Chin, Japonii, Korei Płd., ZEA, Egiptu, Indii, Norwegii, Ukrainy, Rosji, RPA, Kenii, Singapuru, Indonezji, Izraela, Algierii, Australii

Możesz otrzymać: wsparcie do 200 000 zł (de minimis)

Kiedy? w latach 2018-2023

Jak przebiega proces rekrutacji?

Na początku PAIH przygotowuje seminarium otwierające, w trakcie którego przedstawione zostaną główne założenia projektu i wstępna analizę rynku. Następnie czeka na Twoje zgłoszenie. Jeśli to właśnie Twój pomysł zostanie wybrany, czeka na Ciebie etap krajowy, czyli trzydniowe seminarium, podczas którego przygotujesz wstępną wersję strategii ekspansji na wybrany rynek zagraniczny. PAIH nie zapominamy o Twoich indywidualnych potrzebach, dlatego daje Ci możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami. W ten sposób powstaje finalna wersja Twojej strategii ekspansji.

Po przejściu przez etap krajowy czeka na Ciebie udział w części zagranicznej. To właśnie na tym etapie wdrożysz przygotowaną wcześniej strategię ekspansji na rynku docelowym. Nie bój się – pomogą Ci w tym merytoryczni eksperci zewnętrzni oraz przedstawiciele Centrali i Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Więcej informacji i rejestracja

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content