Pokaż się na rynku amerykańskim! Zestawienia najważniejszych targów w USA w 2021 roku

Pokaż się na rynku amerykańskim! Zestawienia najważniejszych targów w USA w 2021 roku

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała realizację targów i misji w 2020 roku. Wydarzeniami zapełnia się jednak kalendarz na rok 2021. Prezentujemy najważniejsze targi i konferencje, które w tym roku odbędą się w Stanach Zjednoczonych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu opublikowała zestawienie najważniejszych zaplanowanych targów, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych.

Dla wielu branż COVID-19 stał się wyznacznikiem zmian. Jednych pandemia zmobilizowała do unowocześnienia biznesów, innych do wyjścia ze swoimi produktami i usługami poza granice kraju. Motorem do działania zagranicą mogą być tegoroczne targi w USA – część z nich odbędzie się w formie stacjonarnej, a niektóre pozostaną w Internecie.

Przedstawicieli branży motoryzacyjnej nie może zabraknąć chociażby na New York International Auto Show – wydarzeniu, które skupia niemal milion odwiedzających. Jedne z najważniejszych targów tej branży zaplanowano na wrzesień br.

Reprezentanci branży rolniczej będą mieli z kolei okazję do spotkania podczas The National Farm Machinery Show w Louisville (KY), na Farm Progress Show w Decatur (IL) czy w trakcie Husker Harvest Days w Grand Island (NE).

Wielkimi krokami zbliża się też event poświęcony branży kosmetycznej – Cosmoprof North America odbędzie się w sierpniu w Las Vegas (NV). Dla przedsiębiorców z sektora IT/ICT już w marcu w formie wirtualnej zorganizowane zostanie wydarzenie South by Southwest (SXSW). Twórcy przewidują wysoką frekwencję, ponad 150 tys. odwiedzających.

Reprezentanci branży energetycznej będą mieli okazję spotkać się w Houston (TX) podczas Offshore Techonology Conference. Nowości z branży modowej, meblarskiej i sprzęt AGD zaprezentować będzie można w lipcu – w Atlancie (GA) odbędzie się Atlanta International Gift and Home Furnishings.

Na mapie najciekawszych wydarzeń w USA nie zabraknie też propozycji dla branży spożywczej. W Madison na przełomie września i października odbędzie się World Dairy Expo, skupiające ponad 70 tys. odwiedzających. Przedstawiciele tego sektora powinni też zwrócić uwagę na Natural Products Expo West i Natural Products Expo East odbywające się odpowiednio w Anaheim (CA) w maju i Filadelfii (PA) we wrześniu.

Targi branży medycznej zorganizowane zostaną w sierpniu: w Las Vegas (NV) to HIMSS Conference, natomiast w Anaheim (CA) – Medical Design & Manufacturing. Bio International Convention odbędą się z kolei wirtualnie w czerwcu. W podobnej formie zorganizowane zostanie wydarzenie dla przedstawicieli sektora budowlanego. The International Builders’ Show odbędą się już w lutym. Organizatorzy szacują, że w evencie weźmie udział blisko 50 tys. osób. Global Gaming Expo odbędzie się w Las Vegas (NV) w lipcu i szacuje się, że przyciągnie 45 tys. osób.

Amerykańskie biura PAIH zebrały informacje o najważniejszych targach i konferencjach w USA. Już teraz możesz zaplanować w nich swój udział.

 

 

 

 

 

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content