Olsztyńskie spotkania networkingowe w Koszarach Funka

Olsztyńskie spotkania networkingowe w Koszarach Funka

W środę (23.03) o godzinie 8.30, Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu zaprasza na spotkanie networkingowe, wzbogacone o prelekcję „Sztuka wystąpień publicznych”. Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców, osób chcących założyć firmę czy osób szukających inspiracji na własny biznes. Udział jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Spotkania odbywają się w Olsztynie, w Koszarach Funka, ul. Kasprowicza 4.

W każda środę, o godzinie 8.30 w Koszarach Funka w Olsztynie (Kasprowicza 4) odbywają się spotkania networkingowe dla przedsiębiorców. Ich główną ideą jest poszerzanie kontaktów, sieciowanie, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń. Networking daje mnóstwo możliwości: budowanie relacji, nawiązywanie nowych kontaktów. To idealny sposób na rozwój, ale też dzielenie się własnym doświadczeniem. Na spotkania mogą przyjść również osoby, które dopiero myślą o własnym biznesie i poszukują inspiracji lub wskazówek jak zacząć. Spotkania są bezpłatne, nie jest wymagana rejestracja. Na każdym spotkaniu oprócz wymiany doświadczeń i rozmów, przewidziany jest też moduł merytoryczny.

Jutro poruszony będzie temat publicznych wystąpień, prelekcję poprowadzi pan Damian Zawadzki, prezes Stowarzyszenia Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu, Trener, Szkoleniowiec i Mentor w branży Ubezpieczeń na życie. W trakcie spotkania dowiesz się jak zostać Mistrzem wystąpień, jak poradzić sobie ze stresem przed wystąpieniem.

Więcej szczegółów na profilu OSWB na LinkedIn lub Facebooku.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content