Nowa odsłona strony internetowej Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur!

Nowa odsłona strony internetowej Funduszy Europejskich dla Warmii i Mazur!

Województwo Warmińsko-Mazurskie jako pierwsze w Polsce uruchomiło nową stronę internetową poświęconą Funduszom Europejskim dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027 zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Zapraszamy do regularnego odwiedzania!

 

Zapraszamy do odwiedzin: https://funduszeeuropejskie.warmia.mazury.pl/

Już pojawiły się nowe informacje, m.in. o planowanych naborach a także przedstawione zostały nowe wytyczne dotyczące informacji i promocji Funduszy Europejskich na lata 2021-2027. Wytyczne dotyczące informacji i promocji Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 określają podział kompetencji instytucji uczestniczących w realizacji programów i wdrażaniu Funduszy Europejskich w Polsce w zakresie działań komunikacyjnych na rzecz widoczności Funduszy Europejskich. Określają również ujednolicone warunki i procedury w zakresie informacji i promocji FE.

Ogłoszono również nabór w ramach działania FEWM.07.01 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych – PUP – ogłoszenie wyników w czerwcu 2023 r.

Zapraszamy również do zapisania się na listę subskrybentów, dzięki temu wszystkie bieżące informacje wysyłane będą drogą mailową.

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content