Misje w Horyzoncie Europa, wydarzenie online 18 grudnia 2020 r.

Misje w Horyzoncie Europa, wydarzenie online 18 grudnia 2020 r.

Czym są misje w Horyzoncie Europa, jakie są ich obszary, cele, sposoby wyboru, a także plany na przyszłość związane z tym nowym mechanizmem?

Odpowiedzi na te i szereg innych pytań można będzie uzyskać podczas webinaru „Misje w Horyzoncie Europa”, na który zaprasza Zespół Business & Science Poland z Brukseli – 18 grudnia 2020 r. w godz. 10.00-12.30. Misje w zakresie badań naukowych i innowacji są wpisane w II filar Horyzontu Europa, ambitnego unijnego programu na lata 2021-2027.

Wszystko, co u progu nowej perspektywy trzeba i co warto wiedzieć na temat tego mechanizmu, przybliżą eksperci podczas spotkania zorganizowanego przez Business & Science Poland/NCBR.

Będą to informacje z pierwszej ręki. Przedstawią je polscy członkowie Mission Boards, czyli Rad Misji, członkowie Mission Assemblies, czyli Zgromadzeń przy Radach Misji, oraz członkowie Member States sub-groups, czyli podgrup dla państw członkowskich.

Poznamy szczegóły 5 obszarów misji, takich jak: neutralne dla klimatu i inteligentne miasta; rak; troska o glebę to troska o życie; zdrowe oceany, morza, wody przybrzeżne i śródlądowe oraz przystosowanie się do zmiany klimatu, w tym do transformacji społecznej.

Webinar to nie tylko szansa na zapoznanie się z nowym mechanizmem misji badawczych i innowacyjnych, które powstały w celu ściślejszego powiązania wysiłków innowatorów z potrzebami społecznymi oraz zwiększenia skuteczności finansowania ze środków europejskich i krajowych. To także doskonała okazja do dyskusji i zadania pytań członkom Mission Boards, Mission Assemblies i Member States sub-groups.

Business & Science Poland/NCBR zachęcają do zapoznania się z programem i udziału w wydarzeniu.

AGENDA

Obecność należy potwierdzić do 15 grudnia 2020 r. na adres: jowita.pawlak-at-ncbr.gov.pl

Link do spotkania zostanie wysłany tylko do zarejestrowanych osób.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content