Misja gospodarcza Bio-Japan (13-16 października 2020 r.)

Misja gospodarcza Bio-Japan (13-16 października 2020 r.)

Centrum UE-Japonia oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej misji gospodarczej klastra biotechnologicznego/MŚP, która odbędzie się w dniach 13–16 października 2020 r., podczas wystawy BioJapan 2020, w Yokohamie (Japonia). To wyjątkowa okazja na spotkania b2b.  Nie wykluczona jest możliwość zorganizowania wirtualnej misji w przypadku utrzymania ograniczeń podróży i zamknięcia granic w październiku 2020 r.

Termin składania zgłoszeń dla zainteresowanych firm upływa 25 czerwca 2020 r.

Wstępny program misji:

  • 13 października – udział przedstawicieli firm MŚP i klastrów sektorowych EU w partnerskim spotkaniu tj: Europejskiej Konferencji Partnerów Biotechnologicznych i Farmaceutycznych, które odbędzie się w Osace. Podczas konferencji odbędą się wcześniej ustalone spotkania b2b zorganizowane z firmami z regionów Kansai.
  • 14-16 października – uczestnicy misji będą mieli okazję zaprezentować się na wystawie BioJapan w Pacifico Yokohama, znaleźć kluczowe kontakty, skorzystać z bezpośrednich kontaktów poprzez spotkania i zdobycie wiedzy rynkowej na temat branży biotechnologicznej w Japonii.

Program jest skierowany do uczestników z małych i średnich przedsiębiorstw (duże firmy mogą wysłać zgłoszenia, ale nie będą traktowane priorytetowo) oraz klastrów z krajów partnerskich z UE lub COSME, działających w sektorach objętych targami. Pełna lista dostępna tutaj.

Specjalne wsparcie dla MŚP i klastrów:

Uczestnicy z MŚP i klastrów mogą ubiegać się o dotację w wysokości 600 EUR na częściowe pokrycie kosztów utrzymania na miejscu.

Rejestracja i szczegółowe informacje na stronie Centrum UE-Japonia.

Źródło: KIG

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content